Atlético doma porazilo Dortmund 2:1

Ve druhém hracím dni prvního zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů se Atlético Madrid střetlo doma s Dortmundem. Atletico nakonec góly De Paula a Samuela Lina doma úspěšně porazilo Dortmund 2:1 a v prvním kole se ujalo vedení.
Ve 4. minutě hry využil DePaul v Atlético Madrid Fotbalové Dresy s číslem 5 chyby soupeře a skóroval, čímž Atletico Madrid začal snů. Ve 32. minutě udělal Dortmund další chybu a umožnil Griezmannovi využít příležitosti a znamenitým pasem asistovat Samuelu Linovi ke skórování a rozšíření skóre. Domácí aktivně hrající Atlético Madrid využilo dvou chyb soupeřovy obrany a úspěšně je přetavilo v góly, čímž se mužstvo dostalo do vedení. V 81. minutě druhého poločasu Allais, který nastoupil jako střídající hráč v Fotbalový Dres Borussia Dortmund s číslem 9, zatáhl za Dortmund. Atlético Madrid nakonec doma porazilo Dortmund 2:1. Za zmínku stojí, že Griezmann začal hru a hrál celou hru a předvedl dobrý výkon. Poslal nejen asistenci, ale také udělal 6 klíčových přihrávek, 3 odklizení a 2 krádeže. Po zápase byl úspěšně zvolen nejlepším hráčem zápasu.
Atletico sice doma porazilo Dortmund a v prvním zápase se ujalo vedení, ale inkasovaný gól doma způsobil, že druhý zápas byl nejistější. Dortmund, který se vrátil domů ve druhém zápase, měl ještě šanci situaci zvrátit. Fanoušci očekávají od hráčů z obou stran lepší výkon ve druhém kole. Jen nevím, jestli hráči Atlética Madrid vydrží nadšení domácích fanoušků Dortmundu?